W tej kategorii znajdziesz luksusowe sztuczne kwiaty, dekoracje i świece wykonane z najwyższej jakości materiałów. - Materiał - Słoma

  • Dzięki dużemu zainteresowaniu naszych klientów wchodzimy na rynek z linią produktów „EXCLUSIVE”. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane są z najwyższej jakości materiałów i spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziesz u nas sztuczne kwiaty, sztuczne wianki i dekoracje ułożone w nowoczesnym stylu. Ciesz się zakupem wysokiej jakości sztucznych kwiatów i dekoracji zgodnych z najnowszymi trendami mody.
  • Sztuczne kwiaty żywe i prawdziwe w dotyku - kolory są naprawdę bardzo ładne, duży wybór kombinacji kolorystycznych. Sztuczne kwiaty możesz wykorzystać jako dekorację mieszkania, biura, ale także w studiach fotograficznych, będą bardzo dobrze wyglądać na zdjęciach.

  • Kwiaty ze sztucznego jedwabiu są wysokiej jakości i mają długą żywotność. Łodygi można łatwo wygiąć, mają też ładne liście.

  • Spełnia funkcję dekoracyjną na każdą okazję - Idealny do dekoracji ślubnych, wazonu, domu , ogrodzie, na recepcji, w biurze, restauracji czy hotelu, ale także np. jako pamiątka po bliskich czy na uroczystości pogrzebowe. Nadają się również jako dekoracja cmentarzy i grobów. p>

  • Realistyczne sztuczne kwiaty wykonane są z jedwabiu lub aksamitu. Plastikowa łodyga i liście wyglądają naturalnie.

  • Możliwość zastosowania: wesela, salony, sypialnie, parki, biura, restauracje, hotele i każde inne miejsce, które chcesz udekorować. Można je również wykorzystać podczas ceremonii pogrzebowych, jako pamiątkę dla bliskich i jako dekorację grobu.